Duikuitstap TODI

Zaterdag 25 maart gaan we naar Todi voor een avondduik! Hier kan je rustig genieten in water van 23°C en wat oefenen op je drijfvermogen. Todi is een gigantisch duikbassin van 10 meter diep en 36 meter doorsnee met kleurrijke tropische zoetwatervissen en levensechte decorelementen. Meer info op hun website: https://todi.be

Inschrijven verplicht HIER onderaan op onze website!

De inschrijvingen stoppen 1 week op voorhand, zo kan Pieter onze groep inschrijven. We gaan er natuurlijk van uit dat als je je inschrijft dat je ook komt opdagen, buddies moeten namelijk op elkaar kunnen rekenen. Natuurlijk kan er altijd iets belangrijk tussenkomen.

Vertrek: aan het clubhuis om 17:00 (Aankomen doe je best wat vroeger, zo kunnen we carpoolen)

Coördinaten:
TODI bvba
be-MINE 1
3582 Beringen

Prijs: €37

Wat neem je best mee:
Brevet + Verzekering
Duikcomputer
Lamp (hoeft niet)
Ontspanners
Duikbril
Zwembadvinnen
Natpak (droogpak mag niet!)
Kap & Handschoenen

Wat mag je niet meenemen:
Eigen Jacket, flessen en lood. (Dat krijg je daar)
Droogpak, OSB, messen, botjes en openwatervinnen

Bekijk ook TODI hun website eens (https://todi.be) waar ze alles piekfijn uitleggen.